Kavajë | Automjete | Makina | Chevrolet | Lacetti

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 20:39 Dyqani ,

CHEVROLET LACETTI, 2008, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 12:48 ,

Chevrolet lacetti Viti prodhimit 2006 b/gas

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 21:30 ,

Chevrolet Lacetti

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Pri 21:21 ,

Chevrolet Lacetti Okazion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 19:17 ,

Full

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:53 ,

Chevrolet lacetti 1.8 benzin/gaz 1900€

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 21:00 ,

Chervolet lacceti

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Tet 15:44 ,

Shitet Chevrolet lacetti 1.8 benzin gaz ...

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 20:28 ,

Chevrolet Lacetti (Daewoo)

350 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim