Lezhë | Automjete | Makina | Chevrolet | Kalos

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 09:06 ,

CHEVROLET KALOS BENXIN GAZ 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 09:38 Dyqani ,

CHEVROLET KALOS 2008 1.2 GAZ BENZINE

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 07:10 ,

sheverlet kalos

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 15:45 Dyqani ,

Shitet SHEVROLET KALOS �� 193.000 Lekë

193 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 11:34 ,

Shes Chervolet Kalos

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 11:42 ,

Okazion Chervolet Benzin-Gaz 2007 letrat 8/2021

1 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 17:16 ,

shitet chevrolet kalos

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 05:31 ,

Chevorlet .vetem 2700€

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 07:16 ,

SHITET..... GAS BENXIN...

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 18:40 ,

Chevrolet Kalos Benzin/Gaz

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim