Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | G

02 Korr 22:13 ,

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 19:43 ,

marsel pisha

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Sht 18:21 ,

Benzin gas 800cc

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim