Pogradec | Automjete | Makina | Chevrolet | Cruze | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 14:41 Makina , Tiranë

Shitet

6 500 EUR

14 Nën 00:07 Makina , Durrës

Chervolet Cruze 1.6 Benzin/Gaz 2012

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Nën 13:48 Makina , Tiranë

Chevrolet Cruze 2016

12 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 12:12 Shitorja Makina , Fier

U SHIT Chevrolet Cruze 2.0 Diesel Automatike

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Gush 20:31 Makina , Vlorë

shitet makina

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 15:17 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Cruze

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Qer 00:50 Makina , Tiranë

Chevrolet Benzin-gaz 2010

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Maj 10:04 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Cruze

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 18:09 Makina , Tiranë

Chevrolet Cruze

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 18:09 Shitorja Makina , Fier

U SHIT Chevrolet crutz 1.8 benzin-gas viti 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim