Lezhë | Automjete | Makina | Chevrolet | Cruze

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 09:46 ,

SHITET OKAZION ⛔ Chervolet Cruze 1.9 dizel AUTOMAT⛔

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Nën 20:36 ,

Shitur!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Nën 05:19 ,

Chevrolet Cruze

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 17:07 ,

chervolet cruze 1.6 benzin& gaz

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 19:07 ,

chevrolet crutz okazion

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:47 ,

Chevrolet cruze

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 19:57 ,

CHEVROLET CRUZE

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 00:23 ,

shitet Chevrolet Cruze 2 nafte

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 13:48 ,

Chevrolet Cruze 2016

12 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 12:12 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Cruze 2.0 Diesel Automatike

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim