Kavajë | Automjete | Makina | Chevrolet | Cruze

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 16:34 ,

OKAZION CHEVROLET CRUZE 2012 1.6 BENZIN GAZ

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 14:52 ,

Chevrolet Cruze 1.8 Benzin GAZ

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 21:33 ,

Chevrolet Cruze

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 10:33 ,

OKAZION CHEVY CRUZE 2012 1.6 BENZIN GAZ

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 00:23 ,

shitet Chevrolet Cruze 2 nafte

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Jan 16:44 ,

Mundesi blerje me keste

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 13:48 ,

Chevrolet Cruze 2016

12 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 12:12 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Cruze 2.0 Diesel Automatike

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Gush 20:31 ,

shitet makina

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 00:50 ,

Chevrolet Benzin-gaz 2010

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim