Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Cruze

Sot 08:39 ,

OKAZION!! CHEVROLET CRUZE LT 2.0NAFT

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 18:47 ,

Chevrolet cruze

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 19:57 ,

CHEVROLET CRUZE

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 19:01 ,

Super Chevrolet Cruze/Opel Insigna!!!

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 00:23 ,

shitet Chevrolet Cruze 2 nafte

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 13:48 ,

Chevrolet Cruze 2016

12 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 12:12 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Cruze 2.0 Diesel Automatike

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Gush 20:31 ,

shitet makina

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 10:04 ,

Shitet Chevrolet Cruze

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 18:09 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet crutz 1.8 benzin-gas viti 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 14:44 ,

Okazion Shevrolet Cruze 2.0 turbodizel ltz tdci

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 19:13 ,

Chevrolet 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Dhj 16:12 ,

Chevrolet

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Dhj 06:18 ,

Chevrolet Cruze 2.0TURBO DIESEL150CV 4porteLT-2010

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Tet 20:03 ,

Chevrolet Cruze

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Tet 00:39 ,

Chevrolet Cruze 2.0 diesel Okazion

6 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Maj 08:54 ,

Okazion gaz benzin viti 2009 full opsion

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 16:05 ,

Chevrolet Cruze - 10.2010

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim