Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Chevelle

16 Qer 09:44 ,

Shitet foristrad shervolet 6+1 viti 2006 eshte 4×4

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 11:49 ,

Shitet per arsyje emigrimi

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 20:02 ,

Shitet makin foristad shervolet 6+1 eshte 4×4

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim