Sarandë | Automjete | Makina | Chevrolet | Captiva | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 14:07 Makina , Fier

Chevrolet Captiva

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Okazion Chevrolet Captiva e sapoardhur nga Zvicra!

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

OKAZION Chevrolet Captiva 2007 Shitet ose ndrrohet

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:18 Makina , Elbasan

SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2.0 AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2.0

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:26 Makina , Tiranë

Chevrolet CAPTIVA 2.0VCDi viti 2008 Nafte 141500km

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:17 Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva 2.2 Diesel 4x4 2012 6+1 vende.

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:34 Makina , Durrës

Chevrolet Captiva 2.0 Naft 4&4..viti 2009

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim