Kurbin | Automjete | Makina | Chevrolet | Captiva

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 23:55 ,

chervoley captiva

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:02 ,

OKAZION I VERTET CHERVOLET AUTOMATIKE 2.0 D 2009

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 16:40 Dyqani ,

Chervolet captiva 2.0cc nafte automate 2010

8 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:30 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT DIESEL

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:06 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2007 NAFTE 2.0 MANUAL 4×4

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 ,

���� ����OKAZION ���� ����

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:57 ,

Chevrolet Captiva 2.4 Benzine\Gas 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:42 Dyqani ,

Chevrolet Captiva 2.0 CRDI 6+1 Vende , 4X4

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 16:59 ,

Chevrolet Captiva 2008 Sport -super gjendje

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 20:17 ,

Shitet foristrad 4×4 eshte 6+1 me letra

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim