Delvinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Captiva

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 09:31 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2.0 AUTOMAT

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:09 Dyqani ,

OKAZION 4x4 BENZIN/ GAZ 5999 euro

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:56 ,

GMC CHEVROLET CAPTIVA 2.4 BENZIN FULL OPSION

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:22 ,

Chevrolet Captiva..2.0 Naft 4&4..2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 18:30 ,

Foristrada 4x4 chavrolet Captiva 1.9 ekonomik 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 15:17 ,

Chevrolet Captiva Benzine/Gaz 4x4 2008 7 vende

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 11:24 ,

Chevrolet Captiva 6+1vende Kamjo Automatike 4 X 4

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 00:20 ,

Foristrada.4x4 naft 1.9.automatik.07.NRROHET.FULL

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 16:56 ,

Shitet Chevrolet Captiva viti 2012 9000 Euro

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Maj 18:38 ,

Chevrolet Captiva dizel , nderrohet 2010

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim