Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Captiva

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet Captiva | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 21:20
Linku:
Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2009

6 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 11:08 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:36 Dyqani ,

Chevrolet Captiva 2.0 VCDi viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:28 ,

���� Chevrolet Captiva 2.4 Benzin + Gaz 4x4 ����

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:35 ,

Chervolet captiva..me letra te sapo paguera ..

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:16 Dyqani ,

Chevrolet Captiva 2.2 Diesel Automat 6+1

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:15 Dyqani ,

Chevrolet Captiva 2.2 Diesel Automat 6+1

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:04 ,

FORISTRADE CHEVROLET CAPTIVA -VITI 2010

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:05 Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2009

6 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:17 Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:40 ,

SHITET OKAZION I VERTET CHERVOLET CAPTIVA AUTOMAT ME DOGAN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:34 ,

Super okazion Chevrolet Captiva LT Naftë 2017

16 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:33 Dyqani ,

Shitet: Chevrolet Captiva 2.0 AWD

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:59 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT DIESEL

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:08 ,

SHITET Chervolet Captiva AUTOMATIKE ME DOGAN TE PAGUAR

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:29 ,

Chervolet Captiva 2.0 4x4

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:37 Dyqani ,

Chevrolet Captiva 2.0 CRDI 6+1 Vende , 4X4

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:27 ,

chervoley captiva

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 21:32 ,

Chevrolet Captiva..2.0 Naft.. 2007..Automatike

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 21:20
Linku:
Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2009

6 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 14:00 ,

Chevrolet Captiva 2008 Sport -super gjendje

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 10:30 ,

Chevrolet Captiva

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 20:30 ,

Chevrolet BENZINE-GAZ.Ju lutemi vetem sms ne Whatts App inte

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 14:16 ,

Okazion Chevrolet Captiva,nafte,5900€ fuor.4x4, 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 21:39 ,

Chevrolet captiva 2007 automat

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 21:26 ,

Chaverlet Captiva 4x4 2.4 benzinë gas

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 22:19 ,

Foristrada.4x4 naft 1.9.automatik.07.NRROHET.FULL

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 09:35 ,

Chevrolet captiva

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 16:18 ,

Shitet foristrad 4×4 eshte 6+1 bejm nrrim

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 11:56 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Dhj 16:16 ,

Shes Chevrolet Captiva

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 21:24 ,

Chevrolet Captiva 2.0 naft

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 14:56 ,

���� ����OKAZION ���� ����

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 20:17 ,

Shitet foristrad 4×4 eshte 6+1 me letra

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 12:48 ,

Chevrolet Captiva

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 13:34 ,

Chevrolet Captiva 2.0 naft

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 11:26 ,

Shitet Chevrolet Captiva-Cmim i diskutueshem

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Tet 19:46 ,

Shitet foristrad shervolet viti 2006 asht 6+1

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 10:38 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 13:46 ,

automjet ne shitje

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 10:43 ,

OKAZION

5 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 08:33 ,

Shitet ose ndrrohet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 07:12 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 08:41 ,

Shitet! I diskutueshem! Kontakt ne Whatsapp

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 14:57 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Captiva 2.0 vcdi viti 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 21:40 ,

shitet chevrolet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 23:30 ,

shitet chervelot

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet Captiva | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim