Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Caprice

19 Korr 09:18 ,

Chevorlet Caprice 5.0 benzin

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim