Sarandë | Automjete | Makina | Chevrolet | Aveo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 22:34 Shitorja Makina , Fier

Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:01 Makina , Tiranë

CHEVROLET AVEO 1.4 BENZIN

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 14:57 Makina , Durrës

Chevrolet aveo 1.2 benzin/gaz 2009

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 17:43 Makina , Kucovë

Chevrolet gaz/benzine 2009

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 20:42 Makina , Lushnjë

SHITET Chevrolet Aveo 2012

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 13:28 Makina , Tiranë

Shitet ose kembehet me nje makine me te madhe

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 20:33 Makina , Durrës

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Nën 15:34 Makina , Tiranë

Aveo

2 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Tet 12:46 Makina , Tiranë

shes chevrolet aveo

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 18:03 Makina , Tiranë

SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim