Bulqizë | Automjete | Makina | Chevrolet | Aveo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 23:01 Dyqani ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:40 Dyqani ,

2012 chevy aveo 1.2 benzine

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:36 ,

Chevrolet Aveo

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 21:31 ,

Chervolet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 16:15 ,

OKAZION Shitet Chevrolet Aveo 2012

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 13:16 ,

Aveo 1500 Euro klm e veta

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 17:26 ,

Shitet Chevrolet 1.4 2005 Okazion 1500e 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 12:08 ,

Shitet

4 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 09:30 ,

Shitet ose kembehet me nje makine me te madhe

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 14:06 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim