Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Avalanche

02 Korr 12:11 Dyqani ,

Okazion

5 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 16:35 ,

Chevrolet Avalanche benzin/gaz automat OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 19:09 ,

shes chevrolet avalanche

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 19:01 ,

shes chevrolet avalanche

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 10:41 ,

Chevrolet

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 10:20 ,

Chevrolet

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 10:03 ,

Okazion

13 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 11:24 ,

Okazion

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 18:32 ,

Chevrolet

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 12:44 ,

Chevrolet Avalanche -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 11:16 ,

Chevrolet Avalance -06 ne gjendje shum te mir

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim