Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Astro

05 Mar 14:08 ,

chevrolet astro nderrohet

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Sht 16:03 ,

chevrolet astro

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Korr 23:34 ,

astro van

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim