Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Alero

10 Qer 12:31 ,

Chevrolet 800 benzin gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Korr 20:14 ,

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Nën 11:57 ,

Chervolet benzin gaz . Okazzion

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 17:20 ,

Dejavu tacuma

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 17:14 ,

Chevrolet Alero -06

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 17:21 ,

shes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim