Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | 2500

20 Jan 10:21 ,

Geni

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 01:28 ,

MAKINE NE SHITJE

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 15:46 ,

Okazion!

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Nën 18:43 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 18:49 ,

inpjant gazi digital 6pistona

400 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 13:29 ,

Kombi i ambasades amerikane

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim