Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Cadillac | Fleetwood

09 Korr 08:45 ,

Limuzin Cadillac antike viti 1970..NDERROET.

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 15:36 ,

Cadillac Fleetwood 5.0 V8

18 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Maj 22:09 ,

Shitet kadillak 5000 benzin

18 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim