Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Cadillac | Eldorado

14 Maj 11:29 ,

Shitet / nderrohet cadillac 4.1 i 83

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Dhj 12:02 ,

cadillac

10 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 19:51 ,

Cadillac

9 900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Tet 05:04 ,

shitet cadillac eldorado 1980

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 16:21 ,

Cadillac Eldorado -72

35 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim