Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Cadillac | CTS

30 Tet 12:38 ,

Shitet Cadilac 3.2 Benzin Automatik PA dogan

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Qer 09:36 ,

OKAZION CADILLAC CTS 3.2B

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 16:06 ,

OKAZION CADILLAC CTS 2005

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 21:31 ,

Cadillak Cts 2.7 Benzine+Gas viti 07 Automat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 09:13 ,

CADILLAK CTS BEZIN GAZ ATOMAT NE GJENDJE PERFEKTE

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 21:30 ,

shes cadillac

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 19:38 ,

Shes cadillac 3.6 benzin

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 10:21 ,

Cadillac stc

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 17:45 ,

CADILLAC CTS LUXURY

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 15:13 ,

Cadillac super OKAZIN

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 23:12 ,

U shit

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 14:51 ,

OKAZIONNN!! Shitet Cadillac CTS Benzine- Gaz 2006

7 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 13:33 ,

Cadillac CTS individual okazion

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 14:21 ,

“ Cadillac CTS “ 3.0 V6 Benzin+Gaz

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 22:17 ,

Cadillak CTS benzin+gaz

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 14:52 ,

Cadillac

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Gush 23:43 ,

SHITET VETURE Cadillac CTS 2.8 Benzine Automarik

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim