Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Cadillac | BLS

24 Mar 18:37 ,

Gadillac bls Automatike��

5 220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 17:11 ,

Okazion ������

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 22:48 ,

Okazion!!!

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 12:17 ,

Shitet Cadillac me nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 09:10 ,

Cadillac BLS dizel

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim