Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Cadillac | BLS

02 Korr 22:44 ,

Cadillac bls 1.9 nafte kamio automatike

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 16:20 ,

Cadillac Bls

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 17:37 ,

cadillac

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 17:11 ,

Okazion ������

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 22:48 ,

Okazion!!!

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 12:17 ,

Shitet Cadillac me nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 09:10 ,

Cadillac BLS dizel

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim