Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Buick

Electra , 1
La Crosse , 1
Sot 10:30 Dyqani ,

BUICK ENCORE 1.4 AUTOMAT 2016

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 14:15 Dyqani ,

Buick LaCrose 3.6 Benzin-2006-SAPO ARDHUR PA DOGAN

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim