Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Buick | Skylark

09 Mar 23:38 ,

bick skilar 2.8 benzin te viteve 70a

7 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim