Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Buick | Roadmaster

25 Qer 11:22 ,

Shitet per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Sht 17:17 ,

Buick Roadmaster -04

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim