Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Buick | Model tjetër

14 Jan 21:19 ,

2013 buick verano

9 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Korr 13:52 ,

OKAZION

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 15:16 ,

Buick Rendezvous (SUV)

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Pri 21:46 ,

Buick Rendezvous full optional, gjendje perfekte!!

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 11:12 ,

Buick -04 Ndrrohet me makin me te vogel

4 444 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 17:57 ,

Buick benzin+gaz -03

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 20:13 ,

Buick

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim