Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Buick | La Crosse

29 Korr 14:15 Dyqani ,

Buick LaCrose 3.6 Benzin-2006-SAPO ARDHUR PA DOGAN

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 13:17 ,

Super sport

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim