Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Buick | Century

31 Jan 11:21 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 22:30 ,

SHITET BOTI FBW

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 10:30 ,

Autobuz iveko 20 vende me kondicioner

10 899 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim