Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Bugatti | BS6

13 Maj 17:09 ,

Dwce

999 999 999 999 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
08 Jan 15:23 ,

Korce

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 22:35 ,

Traktor

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 11:29 ,

fiat punto

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 13:56 ,

kerkoj makine pa letra

500 LEK

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim