Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Bentley | Turbo S

29 Maj 11:41 ,

Shitet makine benz

20 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 21:06 ,

Benz

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 23:45 ,

Passat

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim