Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Bentley | Continental

Dje 12:22 ,

Bentley Continental

48 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Qer 14:13 Dyqani ,

BENTLY CONTINENTAL GT-6.0 Benzin-CABRIO

49 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Qer 01:59 ,

e2wewdw

22 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 10:46 ,

Bentley Continental GT 2013

42 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Qer 13:01 ,

Bentley Continetal

26 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 16:07 ,

Shitet Bentley Continental Gt

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 16:38 ,

Bentley Continental GT

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Tet 07:11 ,

Bentley wind deflector

350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 08:46 ,

Shitet

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 21:24 ,

silosa per stalla

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 15:44 ,

BMW 330d

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Maj 16:06 ,

Bently continental gt 4.2 389 hp

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 09:55 ,

shitet bentley turbo rt per arsye emigrimi

160 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 21:24 ,

Bentley

1 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 22:17 ,

Bentley Continental -09 full letra regullta okazio

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim