Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Bentley | Arnage

09 Tet 17:33 ,

Jbc eskllavator

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 17:35 ,

Shitet per arsye emigracioni

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 22:55 ,

Bece

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 12:40 ,

Shite e 220 viti 2006

10 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 08:34 ,

BENTLEY ARANGE 2008 B6 BLINDUAR

145 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 22:12 ,

Benz

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 17:00 ,

Bentley I blinduar

150 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim