Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW

Seri 1 , 833
Seri 2 , 41
Seri 4 , 15
Seri 3 , 5334
Seri 5 , 3327
Seri 6 , 119
Seri 7 , 1181
Seri 8 , 4
M-modele , 650
X-modele , 3891
Z-modele , 31
2002 , 29
i3 , 3
i8 , 5
Dje 02:18
Linku:
,

*OKAZION* BMW X5

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:05
Linku:
,

SHITET BMW 320 XDRIVE 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:07
Linku:
,

BMW X3 M Performance

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 14:04
Linku:
,

Shitet

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:19
Linku:
Dyqani ,

BMW X5 X-DRIVE, 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

26 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 18:07 ,

X5 okazion full opsion

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 ,

BMW seria 1

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:27 ,

BMW X3 SHITET DHE NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 ,

Bmw okazion!

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:12 ,

Bmw 320 i benzin-gaz , super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:10 ,

X5 2003 Nafte Kamio Automatike FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:08 ,

Bmw X5 4.8i Gaz+Benzine Viti 2008 Full Extra

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:06 ,

Shitet Bmw 120d Nafte Kamio Manuale Viti 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 ,

BMW 320d-2.0 Diesel-2001-AUTOMATIK-TARGA AA

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:44 ,

Bmw 530i Automatike 2009������

8 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:35 ,

BMW 530d super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:29 ,

Bmw 120 viti 2007 nafte

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:18 ,

OKAZION ! BMW X5 (Vetem 1 pronar)

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:51 ,

Bmw seria3 m packet 2014 98 mije km

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 15:47 ,

Bmw m3

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:31 ,

BMW Serie 1

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:26 ,

Bmw 320 naft 2001 Dhe ndrrohet

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:21 ,

BMW SERIA 1 BUSINES EDIT INDIVIDUAL SPORTPACKET-10

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:15 ,

BMW x3

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:12 ,

Bmv x5 3.0 Nafte

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:10 ,

BMW 630i

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:59 ,

BMW 525 Nafte

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 ,

BMW 530 GRUP TIMONI PER GJITH MODELET

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:53 ,

BMW X5 GRUP TIMONI PER TE GJITHA MODELET

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:44 ,

Bmw X5 2003 Nafte Kamio Automatike 3.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:39 ,

BMW X5 3.5 xDrive Diesel 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:37 ,

Bmw x1 sdrive

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:13 ,

Bmw 730D - 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 ,

BMW 120 AUTOMAT BENZIN+GAZ

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:30 ,

Shitet x5

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:22 ,

Shitet BMW 316, 2001.

2 200 EUR

Dje 13:14 ,

BMW 118 d

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:09 ,

Bmw seria 7

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 ,

BMW 320D 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:45 ,

Bmw x5

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:45 ,

Bmw seria 5 / 530d M Sport

6 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:32 ,

BMW X3 Look M sport

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:29 ,

Bmw X6 3.0 Naft Xdrive Look M Performanc

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:21 ,

Shitet

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim