Tiranë | Automjete | Makina | BMW

Seri 1 , 536
Seri 2 , 26
Seri 4 , 11
Seri 3 , 2742
Seri 5 , 1995
Seri 6 , 88
Seri 7 , 646
Seri 8 , 3
M-modele , 390
X-modele , 2567
Z-modele , 11
2002 , 13
i3 , 3
i8 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet BMW SERI-3

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 11:25
Linku:
,

Shitet BMW seria 5 F10 3.0d per pjese

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

BMW Seri 1

380 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 18:27
Linku:
,

SUPER OKAZION BMW SERIA 6 ������

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 16:16
Linku:
,

BMW 750i ‼️

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 11:09 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:09 ,

BMW X6 M POWER LETRA SAPO PAGUARA OKAZION

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:09 ,

BMW 320D AUTOMATIKE 2007

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 ,

BMW 645 BENZINE-GAZ -06 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:09 ,

BMW E60 535D

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:09 ,

Bmw x5

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:03 ,

BMW Seria 1 120D 2005

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

BMW X5 Benzine+Gaz

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:59 Dyqani ,

BMW 528i VITI 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

Shitet BMW 525d vitit 11/2008, cmim 8500€

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:56 Dyqani ,

Bmw x 5 3.0cc Nafte Automat 2007

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

BMW X5

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:56 Dyqani ,

Bmw serie 6 3.0cc Nafte Automat 2013

26 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 Dyqani ,

BMW S7 730 3.0cc Nafte Automat 2006

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Dyqani ,

Bmw 320 Nafte manual 2009

5 669 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:55 ,

BMW X6 3.0 XDRIVE FULL OPSION VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:55 Dyqani ,

Bmw 530 x drive 3.0cc nafte automate 2008

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 ,

BMW X5 35d xdrive M Package

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 ,

BMW 535 X Drive ,2013, vetem nje pronar

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:52 Dyqani ,

BMW S5 3.0cc Benzin Automat 2007

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 Dyqani ,

BMW 318 Benzine Automatike Me Dogane 5500 Euro

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:51 ,

BMW X6 3.5d

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 ,

Bmw 745 Li Blind

50 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:50 ,

BMW X3 20d X-DRIVE AUTOMATIK

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 ,

Bmw X3 - 2005 nafte ��OKAZION ��

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 ,

Bmw 750I 4.4 Twin-Turbo 410HP INDIVIDUAL

18 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:48 ,

Bmw super gjendje

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:47 ,

Bmw 320D 2.0 naft, full opsion e sapoardhur me dogan

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:46 ,

BMW X1 Xdrive 1.8 Diesel Biturbo X Line full options

12 980 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:43 ,

Bmw 520 naft automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

Bmw 535d

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:39 ,

Shitet BMW 535 GT Bi-Turbo (300hp) ��

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:36 ,

BMW X6 M PERFORMANCE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:33 ,

Bmw 525d viti 2008, kambio automatike xhama te zi full

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 ,

Bmw 525 xi 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:25 ,

BMW X5

11 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:24 ,

Shitet BMW 525D

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:23 Dyqani ,

BMW 320 NAFTE MANUALE SUPER GJENDJE

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:22 ,

BMW X5

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

BMW 320i Automatik Benzine/Gaz

5 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

Shitet BMW X5 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:06 ,

(OKAZION) BMW X5 XDRIVE

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.999 EURO

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

BMW 325.I.Touring.Panorama.Automat.08.����

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim