Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW

Seri 1 , 1074
Seri 2 , 54
Seri 4 , 31
Seri 3 , 6870
Seri 5 , 4156
Seri 6 , 147
Seri 7 , 1341
Seri 8 , 6
M-modele , 785
X-modele , 4623
Z-modele , 32
2002 , 33
i3 , 4
i8 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:48
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 nderrohet

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 10:53
Linku:
Dyqani ,

BMW 730

430 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:54
Linku:
,

SUPER OKAZION BMW SERIA 6 ������

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 15:46
Linku:
,

SHITET BMW 320 nafte super e mbajtur me liber sherbimesh

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45
Linku:
Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 05:41 ,

BMW 320d super gjendje

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:41 ,

Bmw shitet/ndrohet

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 03:56 ,

Bmw seria 1 118d me dogan

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:36 ,

X5 2013 LOOK FABRIKE DRAIVER SUPER FULL PANORAMIK

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

OKAZION BMW X5 VITI 2010

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:24 Dyqani ,

BMW 318 Benzine Automatike Me Dogane 5500 Euro

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:45 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.999 EURO

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:30 ,

BMW 2012 FULL OPTIONS HYBRID

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:18 ,

BMW X3 M Performance

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:14 ,

BMW OKAZION

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:09 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:04 ,

Shitet Bmw 530IX 4X4 Benzine Automat 2007 FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:02 ,

OKAZIONNNN ! BMW 530 D !! MUNDËSI NDRIMI !!

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:00 ,

Bmv 520D

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:59 ,

Bmw X5 3.0 Gaz+Benzine Automatike 2002 Full Options

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 ,

Bmw x5 3.0 Nafte Kamio Automatike 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 ,

Bmw X5 3.0 Gaz+Benzine Automatike 2002

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:55 ,

Shitet Bmw X5 2008 3.0 Nafte (Pa Takse Luksi)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:54 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:54 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

BMW E60 535D

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:45 ,

Shitete

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 Dyqani ,

Bmw 328 Benzine-Gaz Automat -11

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:38 ,

Bmw 320D e sapoardhur me dogan FULL OPSION

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 ,

BMW 530 Xdrive 3.0 DIESEL FULL OPTION PANORAMA

8 995 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

Bmw 320D 2.0 naft, full opsion e sapoardhur me dogan

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:24 ,

BMW 320D AUTOMAT VITI 2007,e sapoardhur me dogan full opsion

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 ,

bmw seria 5 viti f10

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 ,

Shitje BMW seria1

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:12 ,

Bmw seria 5 panoramik

4 320 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 ,

Bmw 3.0i

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:11 ,

Okazion BMW 530 nafte 2010 ndrim i mundeshem

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo FULL

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:11 ,

-Bmw E87 118 Diesel!!!!!

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

BMW SERIA 3 , 2.0 NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 ,

BMW 320 DIZEL MANUAL-01 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 ,

BMW 730LD LUNGO -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI ➜ N

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

BMW 750LI LUNGO -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:05 ,

BMW 740LI INDIVIDUALE -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:05 ,

BMW 740d INDIVIDUALE -12FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 ,

BMW X5 4.8L LOOK M -09 B+G FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:58 ,

BMW X5 DIZEL LOOK M -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

BMW X5 4.8L LOOK M -10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione