Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | Z3

12 Qer 17:49 ,

BMW Z3

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 15:09 ,

Bmw

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 13:18 ,

BMW Z3 SUPER MAKIN OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 16:30 ,

Bmw z3

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 18:36 ,

Bmw z3

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 21:17 ,

BMW Z3 2001 2.8

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Shk 17:59 ,

BMW Z3 benzin -97

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 16:17 ,

Ngjendje shum te mir

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim