Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | X-modele

X1 , 107
X3 , 447
X4 , 9
X5 , 2731
X6 , 683
09 Gush 02:05
Linku:
,

BMW X3 M Performance

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Gush 09:10
Linku:
,

OKAZION BMW X5 3.0 Benzin Pa taks Luksi

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:07
Linku:
,

BMW X5 35D XDRIVE 2010

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 13:08
Linku:
,

BMW X5 ne gjendje perfekte

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:57
Linku:
,

BMW X6

18 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

03 Qer 08:58 ,

BMW X5 30d xDrive 4X4 TWINPOWERTURBO 258HP / 2015

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 16:59 ,

Riparojme soba

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 12:00 ,

x5 vetem per pjes

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 19:15 ,

bmw

2 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 22:54 ,

kseno

40 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:35 ,

Bmw X6 3.0 benzin, Super Okazion.. Full Targa AA

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:17 ,

BMW X5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 14:55 ,

Shitet BMW X5 viti 2011 (pa takse luksi)

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Korr 23:16 ,

BMW X5 DIESEl 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 12:31 ,

Shitet BMW X6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Qer 08:43 ,

Auto-Eri

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 12:31 ,

Shitet BMW X6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Qer 22:46 ,

Shitet x5 full option

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Maj 03:02 ,

SHITET X5 2010 3.5 XDRIVE

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 22:49 ,

Shitet Bmv X6 super gjendje,per me teper telefon

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 00:45 ,

shitet bmw x3 3.0 nafte manuale

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 11:40 ,

X5 3.5 NAFT XDRIVE M PAKET DHE NDERRIN

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 11:28 ,

X6 3.0 DIZELFULL OPSION DHE NDERRIN

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 18:08 ,

X6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 13:53 ,

Kontaktoni numrin e mesiperm ne Whats Up

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Jan 08:40 ,

BMW X5 Benzin+Gas prodhim 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 21:57 ,

SHITET BMW X6 3.0 NAFT X DRIVE ^ NDROHET

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 21:56 ,

Bmw X6 3.5 Benzin XDrive - Full Opsion

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 20:08 ,

BMW X5 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Nën 09:36 ,

BMW X5 35i

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Nën 00:48 ,

Bmw x6 3.0 naft -

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 17:28 ,

bmv x5 për tu ofruar

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 18:20 ,

BMV

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 23:40 ,

Shitet bmw x5

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 13:07 ,

X5 3.0 diesel 2003 full esktra okazion

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 14:13 ,

Bmw X5 full pa taks luksi, goma te reja Okazionnn

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 09:15 ,

perfekte.

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 09:27 ,

BMW 3.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 13:00 ,

Korca

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 12:08 ,

X5 m sport 3.0d

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 15:20 ,

Okazion konvertohet ose shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 14:18 ,

Shitet Bmw X5

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 18:31 ,

Ndrrohet Dyqan me makin Diferenc

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 23:28 ,

bmw x6 3000cc

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 10:24 ,

Shitet ose kembehet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 23:53 ,

BMW X5, full option 3.0 sport edition

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 16:00 ,

BMW X5 3.0 mundesi ndrimi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 12:37 ,

Bmw x5 2006

150 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Gush 18:13 ,

x5 e 53

200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 17:05 ,

Elbasan

6 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 08:54 ,

Okazzion ose ndrrohet

6 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 12:15 ,

BMW X5 30d

11 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 22:01 ,

SHITET NDERROHET BMW X5 FULL OPSION

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:32 ,

Shitet x5 2008 look M Okazion

11 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 21:52 ,

BMW X 5

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim