Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | X5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | BMW X5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:10
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 nderrohet

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 15:33 Dyqani ,

BMW X5 Viti 2009 3.5 xdrive

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 ,

Bmw x5 3.0 Nafte Kamio Automatike 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:26 ,

Shitet Bmw X5 2008 3.0 Nafte (Pa Takse Luksi)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:17 ,

BMW X5

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 ,

Bmw X5

11 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:55 Dyqani ,

Bmw x 5 3.0cc Nafte Automat 2007

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 ,

X5 2011 per pjes

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:45 Dyqani ,

Auto City - BMW X5 Look M,2015

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:30 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.999 EURO

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 ,

Bmw X5 3.5xd 2011

13 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 ,

Bmw x5 3.0d viti 11,2012 full options 15700€

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:18 ,

Bmw x5 Okazionn

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:00 ,

***U SHIT FLM***

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:57 ,

X5 3 nafte

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:56 ,

Bmw x5 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:54 ,

BMW X5

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:45 ,

X5 3.0 Nafte Kamio Automatike 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:43 ,

X5 viti 2011 35d Xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:23 ,

BMW X5

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 ,

BMW X5 i sapo ardhur i 2009 me dogan te paguar

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:10
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 nderrohet

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:44 ,

BMW X5 viti 2010

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Dyqani ,

BMW X5

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 ,

SHITET X5 E 2009 BENZIN-GAS

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 ,

BMW X5

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 ,

Shitet Bmw X5 Sport OKAZION

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Dyqani ,

�� OKAZION BMW X5 3.0d PANORAMIKE ��

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50 ,

Bmw X5 2016

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:35 ,

BMW X5

3 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:33 ,

Bmw x5 3.0 benzin gaz

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:31 ,

BMW X5

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:17 ,

BMW X5 E53

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:09 ,

X5 nafte

21 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 ,

X5 2009 B&G

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

Bmw X5 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 ,

Shitet BMW X5 2007 100% benzin gaz !

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:32 ,

BMW X5

11 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 ,

BMW X5 e 2006, shiritat e brendeshem PLATINIUM

50 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:26 ,

BMW X5 Xdrive 3.0d, android system 9'' e vecante

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:24 ,

Shes nderroj X5

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:07 ,

BMW X5 3.0 Diesel 2005

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:48 ,

BMW X5 + Atlete Lacoste Origjinale dhurate

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:46 Dyqani ,

Bmw seria 5 biturbo

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

BMW X5 + Atlete Lacoste dhurate

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:30 ,

�� BMW X5 M50d M-Paket  2015 -16 SHITUR

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:30 ,

BMW X5 Nafte Prodhim 2014 Dal Ne Shitje 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:22 ,

Bmw X5 3.0xD 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Dyqani ,

OKAZIONN BMW X5 3.0 Naft Nderrohet

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | BMW X5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione