Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | X4

Sot 14:40 ,

Bmw x4

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 10:09 ,

Bmw x4 viti 2015 naft

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Gush 10:07 ,

BMW X4 M

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Maj 13:28 ,

Makine BMW x4

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 21:29 ,

Shitet x5 full

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 16:49 ,

BMW X4 20D Xdrive E re

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Sht 19:12 ,

X5

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 16:20 ,

Bmw x4 nafte

36 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999


Në fillim