Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | ActiveHybrid X6

24 Shk 19:49 ,

Okazion dhe nderohet

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 18:37 ,

Shitet per arsye emigrimi

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 12:44 ,

Okazion BMW X5

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:41 ,

Bmw x6 hibrit 500 okazion

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 18:45 ,

BMW

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 19:08 ,

318 i

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim