Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | X-modele

X1 , 128
X3 , 474
X4 , 9
X5 , 3150
X6 , 742

Ofertat per BMW X Modele ne Shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine.  Filtro njoftimet apo kerko ne kutine  e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele  ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per BMW X Modele ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320,  BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.

Sot 00:04
Linku:
,

Shitet BMW X5 3.5i (Pa taks lluksi)

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 08:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet BMW X5

380 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07
Linku:
Dyqani ,

BMW X5 3.5 Dizel X-Drive-135.Km-Full Option‼️‼️

28 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:19
Linku:
Dyqani ,

BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO

12 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:18 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:08 ,

BMW X6 3.0 Benzin Xdrive Baxha sensora 2009

13 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:07
Linku:
Dyqani ,

BMW X5 3.5 Dizel X-Drive-135.Km-Full Option‼️‼️

28 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:07 Dyqani ,

BMW X5 - Full Led- Panorama- 135 km origjinale

28 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:07 ,

BMW X5 3.5d Xdrive Bi-TURBO/VITI 2012- FULL! PANORAMIKE

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:03 ,

BMW X5 3.0is benxin+gaz 100% full panoram luk 2012

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:36 ,

Bmw

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

BMW X6 3.0 XDRIVE FULL OPSION

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:28 ,

Okazion 15500€ Bmw X5 M-sport 2012

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:25 ,

BMW X5 3.0 Si Okazion 8500 euro

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 ,

Bmw x3

1 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:11 ,

Shitet ose nderrohet

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:10 ,

Bmw x3

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:09 ,

Shitet BMW X5 3.5d x drive

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 ,

Shitet BMW X5 3.5d x drive

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 ,

BMW X5 2010

11 000 EUR

Sot 21:07 ,

BMW X5

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 ,

BMW x5 mundsi nderrimi

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:05 ,

Okazion! Cmim i padiskutueshem!

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:49 ,

Bmw X5 Full Option ( Pa Taks Lluksi )

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:45 ,

BMW X5 nafte 10/10

10 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:41 ,

BMW X5 2003 3.0 NAFTE AUTOMATIKE

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 ,

BMW X5

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:38 ,

BMW X3 2014 Full Option

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 ,

Bmw X6 30d - 2010 okazion!!!

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 ,

BMW X5 - M 3.0 diesel 2012 nderrohet

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:52 ,

Okazion 13.000€ BMW X6

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:51 ,

BMW X5 2011

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:51 ,

BMW X1 1.8d xDrive Automat - 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:50 Dyqani ,

BMW X6-3.0 DIESEL-2010-SUPER GJENDJE

17 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 Dyqani ,

Auto City - BMW X5 Look M,2015

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:42 ,

X5 viti 2011 35d Xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:41 ,

Bmw shitet

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 ,

BMW X 3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:40 ,

Bmw x5 2010

11 000 EUR

Sot 19:39 ,

Bmw X6 3.5 diesel Full Opsion ����

15 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:39 ,

Bmw X5 2007 benzin-gaz 8999€ ( Ndrrohet )

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 ,

Bmw X5 3.0 Xdrive M-Packet Panorame

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 Dyqani ,

Ne shitje BMW X1 Look M 2.0 nafte

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:43 ,

BMW x5

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:19
Linku:
Dyqani ,

BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO

12 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

X5 2011 per pjes

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:59 ,

BMW X5 3.0 diesel full panorama

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:58 ,

BMW, X5, Viti 2012, XDRIVE, Nafte.

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:53 ,

OKAZJON PER PAK DIT SUPER GJENDJE X3 2.0 X-DRIVE

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

BMW X3. 2.0 Diesel. Automatike. Full Opsion -2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 ,

BMW X3 SHITET PLUS NDERRIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kerkuar per BMW X Modele ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per BMW te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni BMW X Modele ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a

Blej BMW X Modele ne MerrJep.al

Mijera oferta per BMW X Modele ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320,  BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine  e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine.

Krijo Njoftime per BMW X Modele

Keni BMW X Modele te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.
Në fillim