Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 628

06 Maj 14:28 ,

BMW 525 dizel

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim