BMW Seri 5 ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine

518 , 9
520 , 557
523 , 58
524 , 9
525 , 1211
528 , 97
530 , 1827
535 , 331
540 , 7
545 , 13
550 , 18

Ofertat per BMW Seri 5 ne Shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per BMW Seri 5 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW Seri 5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.

27 Shk 11:26
Linku:
,

Shitet BMW seria 5 F10 3.0d per pjese

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37
Linku:
Dyqani ,

BMW 525 Dizel- Viti 2008-NAVI- ‼️‼️

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:15 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:35 ,

BMV SERIA 5. 530 DIZEL. AUTOMAT. MUND NDRIMI

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:35 ,

BMV SERIA 5. 3.O NAFTE. AUTOMAT. M/ NDRIMI

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:25 ,

BMW 525D e61Touring

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:19 ,

Urgjent bmw 530i M sport edizione limitata

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10 ,

Bmw seria 5 look M 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

Bmw e60 look M (packet) 2009 Full Options

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

BMW E60 535D

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:50 ,

OKAZIONNNN ! BMW 530 D !! MUNDËSI NDRIMI !!

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:46 ,

bmw

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

BMW GT ⚠️

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:42 ,

Shitet Bmw 530IX 4X4 Benzine Automat 2007 FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:34 ,

Shitet BMW 535 GT Bi-Turbo (300hp) ��

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:33 ,

Bmw 535d

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:28 ,

BMW 530D �� shitet/ndrrohet

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:27 Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 ,

Seria 5 benzin&gaz.

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:02 ,

BMW Seria 535d

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:01 ,

Bmw 530 gt

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:58 ,

Bmw 520d F10 super gjendje

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 ,

Bmw 520 naft automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 ,

Bmw 530 2008 (Mundesi Nderrimi)

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

BMW seria 5 full options

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:03 ,

BMW 525d full option

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37
Linku:
Dyqani ,

BMW 525 Dizel- Viti 2008-NAVI- ‼️‼️

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 ,

Bmw 528i benzin/gaz

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:33 Dyqani ,

BMW 528i VITI 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 ,

Bmw shiten pjeset seria5 viti 2009 2.0L

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:17 ,

Bmw 525 xi 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

BMW 530 D

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59 ,

Okazion !

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:53 ,

Bmw seria 5 super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

Bmw 523i e39 benzin-gaz

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:34 ,

BMW 530 FULL, NAVI TË MADH, SPORT

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

BMW 535 X Drive ,2013, vetem nje pronar

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:22 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas I Diskutushem ��

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

Shitet BMW 525D

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:12 Dyqani ,

BMW 525d

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 Dyqani ,

BMW 520D 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:45 ,

Bmw 535d m packet individual full 16900€

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:08 ,

shitet BMV letra per 1 vit

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:59 ,

BMW 530 Xl 2007 AUTOMATIKE

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:59 ,

BMW 525d

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:44 ,

BMW 520 MANUAL 2.0 BENZIN-GAZ ... SUPER OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kerkuar per BMW Seri 5 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per BMW te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni BMW Seri 5 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a

Blej BMW Seri 5 ne MerrJep.al

Mijera oferta per BMW Seri 5 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per BMW Seri 5 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW Seri 5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.

Krijo Njoftime per BMW Seri 5

Keni BMW Seri 3 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.
Në fillim