Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 524

02 Sht 09:58 ,

bmw

870 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Qer 12:58 ,

Shes BMW

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 19:37 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 09:04 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 14:10 ,

BMW 524TD

1 500 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Dhj 20:27 ,

BMW 524 dizel

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 23:00 ,

BMW

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 10:56 ,

BMW 524 -91

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim