Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 428

Dje 23:51 ,

BMW seria 428i Okazion

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 15:50 ,

Shezllone Plazhi Okazion Ofert☆!!!

130 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 14:27 ,

BMW 428 x drive full shitet ose nderrohet

1 235 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Dhj 15:31 ,

BMW 428i 2.0 Benzin, 2015 Amerikane 245BHP

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Tet 11:26 ,

BMW 428i Grand Coupe, 2.0 Benzine, Shkurt 2015

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Tet 19:52 ,

SHITET OSE NDERROHET

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim