Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 425

31 Tet 16:02 ,

Bmw

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 08:02 ,

BMW 4-series 420d

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim