Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 324

08 Korr 19:42 ,

BMW 324 1986

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 20:18 ,

bmw e30

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 23:54 ,

BMW 324d

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 19:35 ,

Shes BMW

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 22:40 ,

BMW 324 benzin -05

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim