Lezhë | Automjete | Makina | BMW | 320

Dje 19:23 ,

Bmw 320 (2003) kupe (pjese)

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:36 ,

BMW

1 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 04:58 ,

bmw 320ci look m

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 15:15 ,

Bmw

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 19:17 ,

Okazion-Shitet

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 20:53 ,

bmw 320ci

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 22:27 ,

BMW 320 d

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 17:23 ,

bmw

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 20:53 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 00:28 ,

Okazionn

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 12:15 ,

Bmw 320d

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 22:00 ,

Bmw 320i coupe

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 00:39 ,

Bmw 320i coupe

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 21:09 ,

BMW 320D

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:01 ,

BMW 320

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 19:17 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 02:41 ,

Bmw 320ci coupe

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 17:50 ,

Bmw 320

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 15:21 ,

Shitet ose ndrrohet bmw 320

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 15:13 ,

Bmw 320

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 16:43 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 22:02 ,

Bmw nderrohet

99 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 19:26 ,

BMW 320d , Viti 2000, Me dokumenta. OKAZION!!

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 12:57 ,

Bmv 320 nafte 200 viti 2003 me letra per nje vit

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 10:52 ,

Bmv 320 e2003 200. Nafte me letra. Per 12 muaj

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 14:43 ,

Bmv 320 nafte 2000 dhe munsi ndrrimi me makin te

19 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 22:04 ,

Bmv 2000 nafte shitet dhe mundesi ndrrimi

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 09:52 ,

BMW 320i gaz/benzine 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 17:59 ,

bmv shitet ose nrrohet

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 17:01 ,

bmv 320 okazjon dhe mundesi nderrimi

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 13:35 ,

Shitet okazioonn

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 13:15 ,

Okaziooon

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 12:51 ,

NDERROHET(+/-)BMW320 siguracion per 1vit Min Kasko

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 23:33 ,

Okazion

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 22:22 ,

BMW 320 dizel

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 00:25 ,

Albion

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 23:09 ,

BMV

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 15:19 ,

bmw 320 e sapoardhur nga zvicra me letra te preme

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 17:26 ,

SHITET BMW SERIA 320

30 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 19:20 ,

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 13:54 ,

Bmw

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Gush 19:12 ,

Bmw 320 coupe E92

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 10:59 ,

BMW 320 coupe okazion

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 14:54 ,

BMW 320 dizel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 23:21 ,

full extra

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 22:41 ,

shitet bmw e 2001 full extra

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 20:44 ,

Bmw 320 vitit 1999 me dogan tpagume

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 18:48 ,

BMW 320 dizel

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 23:16 ,

BMW 320

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 22:08 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim